KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12354638
nr 1235 4638
Olle Idewall
(1928-1991), Sverige
Blandteknik, 2 st, Olle Idewall (f. 1928), Sverige. Kvinnor, signerad. 23x14,29x11
Utrop:
600 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:02:08
Olle Idewall
Läs mer om Olle Idewall